ALGEMEEN

Feiten, nader onderzoek, analyses, kritische beschouwingen en discussies over o.a. propaganda & misleiding betreffende actuele  thema’s als WHO en pandemieën, klimaat en klimaatmaatregelen, EU,  WEF, digitalisering, totalisering, globalisering, democratie en mensenrechten.

Opiniez opiniez.com

Blckbx.tv https://www.blckbx.tv/

Café Weltschmerz https://www.cafeweltschmerz.nl/

De Blauwe Tijger https://www.deblauwetijger.com

De Nieuwe Wereld https://www.youtube.com/channel/UC2LdCiAsuXTM5KxqScV_V8g

Gezond Verstand https://gezondverstand.eu/?gclid=EAIaIQobChMIv8CYyNmQ8wIVmbt3Ch2nMg-hEAAYASAAEgJtLfD_BwE

De Andere Krant  www.deanderekrant.nl

Het Andere Nieuws  https://www.hetanderenieuws.nl/

JDReport  https://jdreport.com/

BPOC https://bpoc2020.nl/

Mediacollectief https://startpagina.onzereset.nl/

Corona-nuchterheid Corona-nuchterheid

Voorwaarheid https://voorwaarheid.nl/

Maurice de Hond  www.maurice.nl

The Fire Online https://thefireonline.com/

COVID19 The Movie https://docsfair.nl/covid19movie

Burgerfront https://www.burgerfront.nl

Tucker Carlson https://tuckercarlson.com/ 

Naomi Wolf et al  https://dailyclout.io/

Wide Awake Media  https://wide-awake-media.com/

Dissident.one https://dissident.one/

Bitchute.com https://www.bitchute.com/video/JtGlysbVqwow/

Ninefornews https://www.ninefornews.nl/

INFOwars  https://www.infowars.com/

Banned Video https://www.banned.video/

Citizen Free Press https://citizenfreepress.com

Bluecat Media https://bluecat.media/

America Out Loud https://www.americaoutloud.com/

Free West media https://freewestmedia.com/

Paul Craig Roberts https://www.paulcraigroberts.org/

Joshua Philipp https://www.theepochtimes.com/author-joshua-philipp

Zerohedge https://www.zerohedge.com/news

Lew Rockwell  https://www.lewrockwell.com/

Prager.com https://www.prageru.com/video/restricted

Rair Foundation https://rairfoundation.com/about/

International Liberty Fund https://www.libertyfund.org/

Paul Schreyer https://paulschreyer.wordpress.com/

The Pivetol Moment

Tien-omicron-variant-voorspellingen-voor-2022-en-verder-het-globalistische-autoritaire-draaiboek-blootgelegd

Netwerkanalyse van het Corona-complex

Netwerkanalyse van mondiale geldstromen Stopworldcontrol